Bateria LC.BTP00.008 do laptopów Gateway MD2400 MD2600 MD2614 MD2614u

Dostępność: Na stanie


Nasza zamienna bateria do GATEWAY LC.BTP00.008 spełnia lub przewyższa specyfikacje OEM, w 100% kompatybilna z oryginalną baterią, specyfikacje baterii do GATEWAY LC.BTP00.008 są następujące.

Stan: Nowy, Zastępczy

Gwarancja: 12 miesięcy

Marka: GATEWAY

Kod produktu: EPGA044

Kategoria: Bateria Do Laptopów

Pojemność: 5200mAh

Napięcie: 14.8V(not compatible 11.1V)

Wymiary: 8.42" x 2.69" x 0.79"

Kolor : ciemny szary

Nowa bateria GATEWAY LC.BTP00.008 14.8V(not compatible 11.1V) 5200mAh. LC.BTP00.008 Bateria Do Laptopów - idealnie pasuje do laptopa . GATEWAY LC.BTP00.008 Akumulator zapewnia bezpieczną pracę przez długi czas. Szybka wysyłka, zwrot do 30 dni.
* Inteligentna elektronika, zabezpieczająca baterię przed groźnymi zdarzeniami (przegrzanie, wahania napięcia, przepięcia itp.)
* Niespotykana wydajność, czyli 90% sprawności baterii nawet po 500 cyklach ładowania
* Perfekcyjne wykonanie z dbałością o szczegóły, gwarantuje pełną kompatybilność z dedykowanymi laptopa GATEWAY
* Pewność i zaufanie, dzięki gwarancji jakości oraz sprawnej obsłudze posprzedażowej
* Certyfikaty: CE, RoHS, FCC

339.48 zł

Nasza przewaga

Bateria do GATEWAY LC.BTP00.008 14.8V(not compatible 11.1V) 5200mAh Baterii Litowo-polimerowe - Fabrycznie nowa baterie GATEWAY do Ładowania kompatybilny bateria do Gateway MD2400 MD2600 MD2614 MD2614u Akumulator - GATEWAY LC.BTP00.008 w dobrych cenach i dobrej jakości,najniższe ceny! 1 lata gwarancji i 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy dla naszych Klientów!

Marka: gateway
Model: AS07B71
Typ ogniwa: Li-ion
Pojemność: 5200mAh
Napięcie: 14.8V(not compatible 11.1V)
Zastępuje modele:
Kompatybilny z modelami: Gateway MC and MD :
Gateway MD7826, MD7826u, MD-7826,
MD-7826u, Gateway MC73 MC78 MD24
MD26 MD73 MD78 series MC7804h
MC7825u MD2409h MD2601u MD2614u
MD7311h MD7321u MD7801u MD7818u
MD7820u MD7822u MD7826u

Gateway MD Series:
MD2400, MD-2400
MD2409, MD2409h MD-2409, MD-2409h
MD2419, MD2419u, MD-2419, MD-2419u
MD2601, MD2601u, MD-2601, MD-2601u
MD2614, MD2614u, MD-2614, MD-2614u
MD7309, MD7309u, MD-7309, MD-7309u
MD7327, MD7327u, MD-7327, MD-7327u
MD7329, MD7329u, MD-7329, MD-7329u
MD7330, MD7330u, MD-7330, MD-7330u
MD7333, MD7333u, MD-7333, MD-7333u
MD7334, MD7334u, MD-7334, MD-7334u
MD7335, MD7335u, MD-7335, MD-7335u
MD7801, MD7801u, MD-7801, MD-7801u
MD7811, MD7811u, MD-7811, MD-7811u
MD7818, MD7818u, MD-7818, MD-7818u
MD7820, MD7820u, MD-7820, MD-7820u
MD7822, MD7822u, MD-7822, MD-7822u
MD7826, MD7826u, MD-7826, MD-7826u
ACER
Aspire 5220 Series
Aspire 5220
Aspire 5220G

Acer Aspire 5310 Series
Aspire 5310
Aspire 5310G
Aspire 5315
Aspire 5315G

Acer Aspire 5320 Series
Aspire 5320
Aspire 5320G

Acer Aspire 5520 Series
Aspire 5520
Aspire 5520G,
Aspire 5520-6A2G12Mi,
Aspire 5520G-402G25Mi,
Aspire 5520-5A2G16

ACER Aspire 5710 Series
Aspire 5710
Aspire 5710G

ACER Aspire 5720 Series
Aspire 5720
Aspire 5720G

ACER Aspire 5720Z Series
Aspire 5720Z
Aspire 5720ZG

Acer Aspire 5910 Series
Aspire 5910
Aspire 5910G

Acer Aspire 5920 Series
Aspire 5920
Aspire 5920-1A2G16Mi
Aspire 5920-302G12Mi
Aspire 5920-302G16MN
Aspire 5920-3A2G16Mi
Aspire 5920-6582
Aspire 5920-6661
Aspire 5920G,
Aspire 5920-6661,
Aspire 5920-6582,
Aspire 5920G-302G25,
Aspire 5920G-302G20N,
Aspire 5920G-602G25Mn,
Aspire 5920G-602G20HN,
Aspire 5920G-702G25Hn,
Aspire 5920G-602G16Mn,
Aspire 5920G-102G16,
Aspire 5920G-302G20H,
Aspire 5920G-3A2G25Mn,
Aspire 5920G-302G25Mn,
Aspire 5920G-302G16MN,
Aspire 5920-1A2G16Mi,
Aspire 5920-3A2G16Mi,
Aspire 5920-302G12Mi,
Aspire 5920G-302G25Hn,
Aspire 5920G-302G25Hi,
Aspire 5920-302G16MN

Acer Aspire 6920 Series
Aspire 6920-6422,
Aspire 6920-6428,
Aspire 6920-6610,
Aspire 6920-6621,
Aspire 6920-6731,
Aspire 6920-6864
Aspire 6920G
Aspire 6920G-6A4G25Mn,
Aspire 6920G-6A4G25Mn,
Aspire 6920G-6A4G25Mn,
Aspire 6920G-814G32Bn,
Aspire 6920G-814G32Bn,
Aspire 6920G-814G32Bn,
Aspire 6920G-832G25Bn,
Aspire 6920G-834G32Bn,
Aspire 6920G-834G32Bn,
Aspire 6920G-834G32Bn,
Aspire 6920G-934G32Bn,
Aspire 6920G-934G32Bn,
Aspire 6920G-934G32Bn

Acer Aspire 7320 series
Aspire 7320
Aspire 7320G

Acer Aspire 7520 series
Aspire 7520
Aspire 7520-5115,
Aspire 7520-5618,
Aspire 7520-5823,
Aspire 7520-6A1G08Mi
Aspire 7520G
Aspire 7520G-502G25Mi,
Aspire 7520G-502G32Mi

Acer Aspire 7520Z series
Aspire 7520Z
Aspire 7520ZG

Acer Aspire 7720 Series
Aspire 7720
Aspire 7720-1A2G16Mi,
Aspire 7720-3A2G12Mi
Aspire 7720G
Aspire 7720G-1A2G16Mi,
Aspire 7720G-1A2G24Mi,
Aspire 7720G-302G25Mi,
Aspire 7720G-302G25Mn,
Aspire 7720G-302G32Hi,
Aspire 7720G-3A2G32Mi,
Aspire 7720G-5A2G16Mi,
Aspire 7720G-602G50Mn,
Aspire 7720G-603G50Hn,
Aspire 7720G-702G50Hn

Acer Aspire 7720Z Series
Aspire 7720Z
Aspire 7720Z-1A2G16Mi,
Aspire 7720ZG
Aspire 7720ZG-3A1G16Mi

Acer Aspire 8920 Series
Aspire 8920
Aspire 8920-6030,
Aspire 8920-6048,
Aspire 8920-6671
Aspire 8920G
Aspire 8920G-6A4G32Bn,
Aspire 8920G-6A4G32Bn,
Aspire 8920G-6A4G32Bn,
Aspire 8920G-834G32Bn,
Aspire 8920G-834G32Bn,
Aspire 8920G-834G32Bn,
Aspire 8920G-932G32Bn,
Aspire 8920G-934G50Bn,
Aspire 8920G-934G50Bn,
Aspire 8920G-934G50Bn,
Aspire 8920G-934G64Bn,
Aspire 8920G-934G64Bn,
Aspire 8920G-934G64Bn

Opis- Bateria Do Laptopów gateway LC.BTP00.008

Wymienna baterii w laptopie gateway LC.BTP00.008 wykorzystuje najwyższej jakości akumulatory litowo-jonowe i komponenty do szybszego ładowania i dłuższej żywotności.

Zamiennych Bateria Do Laptopów spełnia lub przewyższa oryginalne specyfikacje OEM, a potężna bateria o rzeczywistej pojemności zapewnia wysoką jakość baterii.

Nasza zamienna bateria do GATEWAY LC.BTP00.008 spełnia lub przewyższa specyfikacje OEM, w 100% kompatybilna z oryginalną baterią.

Pojemnik na baterie wykonany jest z najwyższej jakości tworzywa sztucznego i pasuje idealnie, więc możemy się upewnić, że pasuje on do laptopa GATEWAY.

Będziesz mógł kupić Bateria Do Laptopów gateway LC.BTP00.008 w najbardziej przystępnej cenie, zapewniamy roczną gwarancję i 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy za baterię.

W rzeczywistości, dzięki ulepszeniu technologii baterii, żywotność bateria do gateway LC.BTP00.008 ulegnie poprawie. Dostarczane przez nas akumulatory są wykonane z wysokiej jakości baterii i komponentów, dzięki czemu każda bateria ma wysoką wydajność, a ładunek cykliczny osiąga ponad 500 razy. Technologia litowo-jonowa przyspiesza ładowanie akumulatora, nie ma tak zwanego "Efektu pamięci".Każda bateria jest modelem specyficznym dla konkretnego modelu notebooka, a każdy projekt zwraca uwagę na szczegóły. Nowe bateria gateway LC.BTP00.008 są na ogół bardziej energooszczędne, a akumulatory o tej samej pojemności działają prawidłowo i mają dłuższą żywotność. Nasza specjalizacja i koncentracja w branży Bateria Do Laptopów oznacza, że możesz łatwo znaleźć odpowiednią bateria do laptopa i zaoszczędzić sporo pieniędzy. Jeśli masz jakiekolwiek problemy Bateria Do Laptopów gateway LC.BTP00.008, skontaktuj się z nami przez e-mail, chętnie pomożemy Ci rozwiązać problem.

Baterie mogą wyciekać lub eksplodować, jeśli są niewłaściwie obsługiwane. Podczas obsługi akumulatorów należy przestrzegać następujących środków ostrożności:

  • Nie wystawiaj baterii GATEWAY LC.BTP00.008 na działanie ognia lub nadmiernego ciepła.
  • Utrzymuj zaciski akumulatora w czystości.
  • Wyłącz produkt przed wymianą baterii.
  • Akumulator może się nagrzewać podczas użytkowania. Zachowaj ostrożność podczas obsługi baterii GATEWAY LC.BTP00.008 bezpośrednio po użyciu.
  • Akumulator należy przechowywać w chłodnym miejscu o temperaturze otoczenia od 15°C do 25°C (59°F do 77°F; unikać miejsc gorących lub bardzo zimnych). Powtarzaj ten proces co najmniej raz na sześć miesięcy.
  • Wielokrotne włączanie i wyłączanie produkt, gdy bateria jest całkowicie rozładowana, skróci żywotność baterii. Akumulatory, które zostały całkowicie rozładowane, należy naładować przed użyciem.
  • Temperatura wewnętrzna baterii GATEWAY LC.BTP00.008 może wzrosnąć, gdy bateria jest używana. Próba ładowania akumulatora, gdy temperatura wewnętrzna jest podwyższona, pogorszy wydajność akumulatora, a akumulator może nie ładować się lub ładować tylko częściowo. Poczekaj, aż akumulator ostygnie przed ładowaniem.
  • Nie przesuwaj ładowarki ani nie dotykaj akumulatora podczas ładowania. Nieprzestrzeganie tego środka ostrożności może w bardzo rzadkich przypadkach spowodować, że ładowarka pokaże, że ładowanie jest zakończone, gdy akumulator jest tylko częściowo naładowany. Wyjmij i włóż ponownie baterię, aby ponownie rozpocząć ładowanie.
  • Wyraźny spadek czasu, w którym w pełni naładowany akumulator zachowuje ładunek podczas użytkowania w temperaturze pokojowej, wskazuje, że wymaga on wymiany. Kup nową baterię GATEWAY LC.BTP00.008.
  • Nie zwieraj zacisków ładowarki. Nieprzestrzeganie tego środka ostrożności może spowodować przegrzanie i uszkodzenie ładowarki.

Serwis

  • + Niska cena: Podczas ustalania cen na znajdujące się w naszej ofercie GATEWAY LC.BTP00.008 baterie, zawsze staramy się dobierać możliwie jak najlepsze, dbając przy tym o Twoją satysfakcję z zakupów. Regularnie przygotowujemy różnego rodzaju promocje, dzięki którym dostępne GATEWAY baterie może nabyć w bardzo atrakcyjnych cenach.
  • + Wysokiej jakości: www.pc-baterie.com to GATEWAY LC.BTP00.008 akumulator wprost z linii produkcyjnej. Wszystkie nasze baterie pochodzą z zaawansowanych technologicznie fabryk i podlegają rygorystycznej kontroli jakości. Dzięki zastosowaniu wysoce wydajnych ogniw, akumulatory www.pc-baterie.com cechują się długim czasem pracy oraz żywotnością.
  • + Bezpieczne płatności: To wygodna, bezpieczna forma płatności w Internecie, która nie wymaga ujawniania innym numeru karty kredytowej. Za pomocą systemu PayPal możesz płacić i akceptować płatności kartą kredytową oraz z konta PayPal. Transakcje są ubezpieczone ochroną kupujących Paypal.Informacje są chronione protokołem SSL przy użyciu klucza szyfrującego.
  • + Ceny i koszty wysyłki: Koszty wysyłki są płatne od każdego zamówienia w wysokości wskazanej na stronie zamówienia. Koszty wysyłki mogą być różne w wypadku produktów o szczególnie dużych rozmiarach, ciężkich lub o dużej wartości. Koszty takie są podane na stronie zawierającej szczegółowe dane GATEWAY LC.BTP00.008 baterie dla każdego zamawianego przez Państwa produktu oraz na stronie zamówienia

Tag: GATEWAY LC.BTP00.008 akumulator, Bateria Do Laptopów,LC.BTP00.008 bateriami, baterię GATEWAY LC.BTP00.008 , baterii do LC.BTP00.008 , GATEWAY LC.BTP00.008 Bateria Do Laptopów, Li-Ion LC.BTP00.008

Bezpieczne zakupy na całym świecie

  • – Większy wybór, niższe ceny Twoje dane finansowe są przechowywane bezpiecznie w systemie PayPal i nigdy nie są udostępniane sprzedawcom.
  • - Bezpiecznie i wygodnie z systemem PayPal
  • - Z systemem PayPal możesz płacić szybko, wygodnie i bezpiecznie w sklepach internetowych na całym świecie. Oszczędź sobie nerwów podczas każdorazowego wprowadzania numeru karty kredytowej lub danych do przelewu. Wystarczy powiązać z kontem PayPal swój rachunek bankowy lub dane karty kredytowej.

Metoda płatności

Za darmo dla kupujących

Dzięki ochronie kupujących w systemie PayPal możesz odzyskać całkowitą wartość zakupu, jeśli zakupiony przedmiot do Ciebie nie dotrze lub będzie się znacznie różnić od opisu.

Bezpieczne zakupy

Niezależnie od tego, czy kupujesz w kraju, czy za granicą, nie pobieramy od Ciebie żadnych opłat transakcyjnych*. Niewielką opłatę uiszcza jedynie sprzedawca.

Finansowanie płatności

Płać jednym kontem. Wystarczy, że dodasz dane swojej karty kredytowej lub debetowej do swojego konta PayPal albo doładujesz je błyskawicznie ze swojego rachunku bankowego.

Polityka zwrotów

  • 12 miesięczną gwarancją!
  • 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy!

W ciągu 30 dni od dnia zakupu towaru z przyjemnością wymienimy go Państwu lub zwrócimy jego wartość zgodnie z niżej przedstawionymi warunkami.

Refundacji nie podlega towar:

  • •używany/noszony lub zabrudzony,
  • •z usuniętymi etykietami, uszkodzonym opakowaniem,
  • •zakupiony jako uszkodzony lub zabrudzony bez paragonu

Zwracane artykuły muszą być dostarczone w stanie nienaruszonym, w opakowaniu oryginalnym.

Refundacja za zwrot wyrobu następuje wyłacznie do wysokości ceny zakupu. Nie refundujemy kosztów dostawy. Koszty dostawy ponosi klient. Aby uzyskać informacje na temat dokonania zwrotu prosimy o kontakt Email:info@pc-baterie.com

W przypadku odmowy odebrania wysłanej do Państwa przesyłki, dokonamy zwrotu kwoty równej cenie towaru bez kosztów przesyłki.