SONY VGP-AC19V54 - 1 Zasilacz kompatybilny ze Sony Vaio PCG-FR860 PCG-FRV25 VGN-N130P/B

Dostępność: Na stanie

Gwarancja: 1 lat

Marka: SONY

Kod produktu: ADSN008

Kategoria: Zasilacz do laptopa

Wejście: 100-240V 2.0A 50/60HZ

Wyjście: 19.5V 7.7A

Moc: 1

Zasilacz do SONY VGP-AC19V54 , Dedykowana ładowarka, jak oryginał - idealnie pasuje do SONY VGP-AC19V54. Zasilacz zapewnia stabilną i bezpieczną pracę przez długi czas. Szybka wysyłka, zwrot do 30 dni.
* Inteligentna elektronika, zabezpieczająca ładowarki przed groźnymi zdarzeniami (przegrzanie, wahania napięcia, przepięcia itp.)
* Pewność i zaufanie, dzięki gwarancji jakości oraz sprawnej obsłudze posprzedażowej
* Certyfikaty: CE, RoHS, FCC
* Produkowane w ramach systemu norm jakości ISO9001
* Wysoka jakość i przystępna cena!
* Cechują się długim czasem pracy oraz żywotnością

280.94 zł

Nasza przewaga

Poszukujesz tanich SONY VGP-AC19V54 ładowarki? 19.5V 7.7A VGP-AC19V54 Zasilacz / Ładowarka do Sony Vaio PCG-FR860 PCG-FRV25 VGN-N130P/B ,Towar najwyzszej jakości - nasz towar dobieramy tak , aby spełniał Twoje oczekiwania.Wszystkie nasze zasilacze posiadają roczną gwarancję, wybierz jakość! bezpieczne zakupy oraz szybka dostawa.

Marka: SONY
Model: VGP-AC19V54
Kategoria: GSB0EI
Wejście: 100-240V 2.0A 50/60HZ
Wyjście: 19.5V 7.7A
Moc: 1
Zgodność produktu: PCGA-AC19V7 PCGA-AC19V9 PCGA-AC19V17 PCGA-AC19V18 VGP-AC19V9 VGP-AC19V17 VGP-AC19V18 VGP-AC19V54
Wymienne z następującymi modelami: Sony Vaio PCG-FR860 Sony Vaio PCG-FR862 Sony Vaio PCG-FRV23 Sony Vaio PCG-FRV25 Sony Vaio PCG-FRV25Q
Sony Vaio PCG-FRV26 Sony Vaio PCG-FRV27 Sony Vaio PCG-FRV28 Sony Vaio PCG-GRT100 Sony Vaio PCG-GRT160
Sony Vaio PCG-GRT170 Sony Vaio PCG-GRT25F Sony Vaio PCG-GRT716S Sony Vaio PCG-GRT750
Sony Vaio VGN-N130P/B Sony Vaio VGN-N150G/W

Jak dobrać odpowiedni SONY zasilacz do laptopa?

 • - napięcie V (volty) VGP-AC19V54 zasilacza powinno się zgadzać z wartością podaną na laptopie - dopuszczalna tolerancja około 1V.
 • - natężenie prądu A (ampery) powinno być równe lub większe od wartości podanej na laptopie, ten parametr oznacza maksymalny prąd jakim wolno obciążyć zasilacz, o wielkości obciążenia decyduje laptop. Tak więc im większy prąd zasilacza - tym lepiej (nie da się mieć za dużego prądu). Prąd nie może być zbyt mały - może to powodać wyłączanie się komputera.
 • - moc W(waty) To nic innego jak iloczyn - napięcie razy prąd. Tak jak przy prądzie - jest to maksymalna moc jaką może dać zasilacz. O tym jaka moc w danym momencie jest pobierana DECYDUJE LAPTOP. Tak więc im większa moc zasilacza - tym lepiej (nie da się mieć za dużej mocy). Moc nie może być zbyt mała - może to powodować wyłączanie się komputera.

Serwis

 • Jeżeli nie ma baterii której szukasz napisz do Nas spróbujemy pomóc.
 • Jeżeli macie Państwo wątpliwości czy wybrana bateria będzie się nadawać prosimy o kontakt służymy fachową pomocą.
 • Wszystkie nasze baterie są fabrycznie nowe dlatego wymagają formatowania, jest to czynność jak najbardziej normalna, w celu fachowej pomocy i porad prosimy o kontakt.
 • Posiadamy również niezbędny sprzęt do testowania baterii. To pozwala nam zawsze być na bieżąco z rozwojem technologii, aby sprostać najśmielszym oczekiwaniom naszych Klientów. Sprzedajemy tylko i wyłącznie produkty o sprawdzonej jakości od zaufanych dostawców

Bezpieczne zakupy na całym świecie

 • – Większy wybór, niższe ceny Twoje dane finansowe są przechowywane bezpiecznie w systemie PayPal i nigdy nie są udostępniane sprzedawcom.
 • - Bezpiecznie i wygodnie z systemem PayPal
 • - Z systemem PayPal możesz płacić szybko, wygodnie i bezpiecznie w sklepach internetowych na całym świecie. Oszczędź sobie nerwów podczas każdorazowego wprowadzania numeru karty kredytowej lub danych do przelewu. Wystarczy powiązać z kontem PayPal swój rachunek bankowy lub dane karty kredytowej.

Metoda płatności

Za darmo dla kupujących

Dzięki ochronie kupujących w systemie PayPal możesz odzyskać całkowitą wartość zakupu, jeśli zakupiony przedmiot do Ciebie nie dotrze lub będzie się znacznie różnić od opisu.

Bezpieczne zakupy

Niezależnie od tego, czy kupujesz w kraju, czy za granicą, nie pobieramy od Ciebie żadnych opłat transakcyjnych*. Niewielką opłatę uiszcza jedynie sprzedawca.

Finansowanie płatności

Płać jednym kontem. Wystarczy, że dodasz dane swojej karty kredytowej lub debetowej do swojego konta PayPal albo doładujesz je błyskawicznie ze swojego rachunku bankowego.

Polityka zwrotów

 • 12 miesięczną gwarancją!
 • 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy!

W ciągu 30 dni od dnia zakupu towaru z przyjemnością wymienimy go Państwu lub zwrócimy jego wartość zgodnie z niżej przedstawionymi warunkami.

Refundacji nie podlega towar:

 • •używany/noszony lub zabrudzony,
 • •z usuniętymi etykietami, uszkodzonym opakowaniem,
 • •zakupiony jako uszkodzony lub zabrudzony bez paragonu

Zwracane artykuły muszą być dostarczone w stanie nienaruszonym, w opakowaniu oryginalnym.

Refundacja za zwrot wyrobu następuje wyłacznie do wysokości ceny zakupu. Nie refundujemy kosztów dostawy. Koszty dostawy ponosi klient. Aby uzyskać informacje na temat dokonania zwrotu prosimy o kontakt Email:info@pc-baterie.com

W przypadku odmowy odebrania wysłanej do Państwa przesyłki, dokonamy zwrotu kwoty równej cenie towaru bez kosztów przesyłki.