Kim jesteśmy i co robimy?

Witaj w sklepie internetowym. Zapraszamy do zakupów.

Istniejemy od 2005 roku . Jako firma rozwinęliśmy się w dynamicznie rosnącą,Kupujemy nasze produkty od producentów w hurtowych ilościach, dzięki temu możemy zaproponować konkurencyjne ceny dla naszych Klientów. Mamy w swojej ofercie ponad 10 tys. produktów jeżeli chodzi o baterie. Możemy się również pochwalić profesjonalną obsługą naszych Klientów oraz niezawodnym serwisem gwarancyjnym.

  • 12 miesięczną gwarancją!
  • 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy!

Serwis :

Jeżeli nie ma baterii której szukasz napisz do Nas spróbujemy pomóc.

Jeżeli macie Państwo wątpliwości czy wybrana bateria będzie się nadawać prosimy o kontakt służymy fachową pomocą.

Wszystkie nasze baterie są fabrycznie nowe dlatego wymagają formatowania, jest to czynność jak najbardziej normalna, w celu fachowej pomocy i porad prosimy o kontakt.

Posiadamy również niezbędny sprzęt do testowania baterii. To pozwala nam zawsze być na bieżąco z rozwojem technologii, aby sprostać najśmielszym oczekiwaniom naszych Klientów. Sprzedajemy tylko i wyłącznie produkty o sprawdzonej jakości od zaufanych dostawców

Hurt :

Zapraszamy osoby fizyczne oraz podmioty gospodarcze zainteresowane długoterminową współpracą z naszą firmą. W ramach stałej współpracy nie obowiązuje żadna minimalna wartość zamówienia oraz nie są Państwo zobligowani do podpisywania jakichkolwiek umów cywilnoprawnych. Współpraca polega na stałym zlecaniu naszej firmie dostarczania baterii na wskazany przez Państwa adres

np.: siedziba Państwa firmy. Szczególnie zapraszamy do współpracy serwisy komputerów przenośnych oraz sprzedawców detalicznych baterii do laptopów, Zasilacze do laptopa. W przypadku stałej współpracy od trzeciego zrealizowanego w naszej firmie zamówienia otrzymują Państwo stały kod rabatowy, który uprawnia do zniżki przy każdym następnym zamówieniu. Rabat ulega zwiększaniu wraz ze wzrostem liczby zamówień.

Oferta sprzedaży hurtowej skierowana jest przede wszystkim do masowych sprzedawców detalicznych. Oferta hurtowa dotyczy jednorazowego zakupu minimum 6 sztuk baterii. W przypadku sprzedaży hurtowej istnieje możliwość indywidualnej negocacji ceny. W celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z naszą firmą.

Jeżeli są Państwo zainteresowani zakupem większej liczby produktów, prosimy o wysłanie takiej informacji na adres e-mail: info@pc-baterie.com.