1. O której godzinie będzie realizowana dostawa?

Wysyłamy najczęściej w 1-2 dzień roboczy!
Paczki wysyłane są od poniedziałku do piątku, w dni robocze.
Czas dostawy wszystkie przedmioty wynosi od 7 do 15 dni roboczych.

2. Jaką firmą kurierską odbywa się dostawa?

Niewielkie gabarytowo produkty dostarczane są za pośrednictwem firm kurierskich EMS

3. Nie otrzymałem numeru przesyłki. Co robić?

Duże sprzęty dostarczamy za pośrednictwem transportu firmowego. Numery listów przewozowych dla naszych klientów wysyłane są automatycznie w dniu nadania przesyłki Po 12 godzinach. W wypadku nie otrzymania numeru listu prosimy o kontakt z naszą.

4. Jak odstąpić od umowy?

Opisaliśmy w nim szczegóły zwrotu: Przeczytaj warunki odstąpienia od umowy.

5. Ile czasu będę czekał na zwrot środków za zakupiony towar?

Jeśli zaistnieje potrzeba zwrócenia środków, zrobimy to w ciągu 30 dni od momentu dopełnienia wszystkich formalności.


1. Co to jest bateria?

W nauce i technologii, bateria jest urządzeniem, które przechowuje energie i udostępnia je w postaci elektrycznej. Po wykonaniu konwersji energii chemicznej w energię elektryczną, wytwarzając prąd elektryczny w czasie połączenia w obwodzie elektrycznym. Gotowych bateria jest połączona elektrycznie grupy komórek (przewodowe w serii), który przechowuje ładunek elektryczny i dostaw prądu stałego (DC). Zwykle połączenie gotowych baterii jak akumulator

2. Pojemność akumulatora: mAh ocena ?

skrót od godziny miliamperowych. Godziny miliamperowych jest oceny technicznej, która definiuje baterii całkowitej zdolności. Im wyższa ocena mAh, tym dłużej bateria może trwać od ładowania.

Pojemność baterii quanitifes łączna energia zmagazynowana w baterii. Więcej pojemność wynosi dłuższy czas pomiędzy ładowaniami baterii. Pojemność baterii jest mierzona w amperach, która jest wielkość elektronów przechodzącej przez baterie elektrolitowe na sekundę. Godziny miliamperowych (mAh) jest najczęściej stosowanym systemem zapisu dla elektroniki baterii. Należy pamiętać, że 1000 mAh jest taki sam jak 1 Ah. (Podobnie jak 1000mm wynosi 1 metr). Generalnie, baterie pc-baterie.com mają mAh ocena 30-100% wyższe niż baterie, które są oryginalnie zamontowane przez producenta urządzenia.

3. Moja Nowa bateria jakie ładowanie?

Nowe baterie są wysyłane w odprowadzanie stanu i musi być stosowana przed użyciem. Zazwyczaj zalecamy na noc (około dwanaście godzin). Zajrzyj do instrukcji pobierania nauki.

Akumulatory powinny być włączane? Pełni naładowany, a następnie w pełni wyładowane? 2 do 4 razy na początku, aby mogły być w pełni swojego potencjału. (Uwaga: To jest zupełnie normalne, bateria są ciepłe w dotyku podczas ładowania i rozładowania). Nowe baterie są trudne do urządzenia do ładowania, nigdy nie zostały w pełni naładowana, a zatem nieformatowane? Czasami ładowarki urządzenie przestanie ładowania nowej baterii przed tym jak jest w pełni naładowana. W takim przypadku, po prostu wyjmij baterię z urządzenia, a następnie ponownie ją włożyć. Cykl ładowania należy zacząć od początku. Taka sytuacja może wystąpić kilka razy w ciągu pierwszego naładowania baterii.

4. Ile Czy mogę zmaksymalizować wydajność baterii?

Breaking W nowych baterii - nowe baterie są w odprowadzane stanie i muszą być w pełni naładowany przed użyciem. Zaleca się, że pełne naładowanie, a absolutorium nowej baterii dwa do czterech razy, aby go osiągnąć maksymalną pojemnością znamionową. Akumulatory Clean - dobry pomysł na czyste brudne baterii kontakty z wacika i alkoholu. To pomaga utrzymać dobre połączenie pomiędzy baterię i laptopa. Ćwiczenia baterii? Nie pozostawiaj baterii nieaktywnych przez długi okres czasu. Zalecamy stosowanie baterii co najmniej raz na dwa do trzech tygodni. Jeśli bateria nie była używana przez długi okres czasu, wykonać nową baterię w przerwie procedurę opisaną powyżej. Akumulator? Jeśli nie planujesz używać baterii na miesiąc lub więcej, zalecamy przechowywać w czystym, suchym, chłodnym miejscu z dala od ciepła i metalowych przedmiotów.

5. Jak długo Bateria eksploatowana?

Okres eksploatacji baterii wielokrotnego ładowania w normalnych warunkach jest zwykle do 500 cykli ładowania-rozładowywania.

Do 500 cykli ładowania absolutorium oznacza, że bateria powinna moc urządzenia przez okres co najmniej 12 miesięcy przed rozpoczęciem zauważyć znaczne skrócenie starcie. Każda bateria doświadczeń degradacji baterii i straty mocy w różnych momentach to jest normalne i oznacza po prostu musisz kupić nową baterię. Niektóre baterie trwać 3 lata, gdzie inni trwać 12 miesięcy. Niektóre heavey użytkownicy mają moc baterii działa, jeśli 8 miesięcy. Bateria degradacji i utraty władzy ma się różnić w każdej baterii, ale w każdej baterii po prostu oznacza, że dana bateria osiągnęła punkt, w którym nie można już accpet ładować chemiczne wewnątrz akumulatora.

6. Do muszę Deep cyklu ładowania baterii?

Niektóre baterie nie osiągną swoich maksymalnych możliwości dopiero po kilku głębokich ładowań cyklu (pełne ładowanie, rozładowywanie pełni i powtórzone) czasami nawet 5 razy. Są to wszystkie nowe komórki baterię i nie zawsze w pełni swojego potencjału dopiero po użyciu nieco. Spróbuj głęboko cyklu baterii co najmniej 4 razy, aby przynieść akumulatora do pełnej pojemności.

7. Do Need specjalnego oprogramowania dla nowej baterii?

W niektórych laptopach są aktualizacje systemu BIOS oprogramowania. Niektóre laptopy mają skłonność do odrzucenia 3rd party baterie, jeśli mają starą wersję oprogramowania BIOS-u zainstalowanego na laptopie. Aktualizacji BIOS-u mają na celu ustalenie szeroki zakres problemów, w tym ograniczenia Hard Drive pojemności baterii oraz zgodności użytkowania, Zasilanie zarządzania i wydajności zmian po laptopy zostały wykonane i wysłane. It's like getting a tune-up dla Twojego laptopa!

8. Jakie ma życia baterii oznacza?

Żywotność baterii to termin, który jest często używany, gdy mówimy o tym, jak długo może trwać baterii (inne terminy często używamy mówiąc o bateriach jest pojemność baterii Czas baterii, mAh, ocena miliamperowych baterii i akumulatorów pauza). Wszystkie te określenia mówią o życiu bateria - jak długo bateria będzie moc moja PDA (lub inne mobilne urządzenia komputerowe), zanim będę musiał ładować.

9. How życia mierzona jest bateria?

Żywotność akumulatora jest pomiar pojemności. Co to jest Pojemność akumulatora? Pojemność akumulatora jest w odniesieniu do całkowitej ilości energii zgromadzonej w baterii. Pojemność baterii jest oceniane w Ampere godzin (AH),

który jest produktem:

AH = aktualne godziny X do całkowitym rozładowaniem

10.Common Przyczyny awarii?

Wszystkie akumulatory są związane samorozładowania. Samorozładowania na bazie niklu baterii od 10 do 15 procent swoich możliwości w pierwszych 24 godzin po opłatę, a następnie 10 do 15 procent co miesiąc później. Li-Ion na własny zrzutów o pięć procent w pierwszych 24 godzin i jednego do dwóch procent później, w następnych miesiącach użytkowania. W wyższych temperaturach, samorozładowania wszystkich podwyżek biochemiczne baterii. Samorozładowania z baterii wzrasta wraz z wiekiem i użytkowania. Gdy bateria wykazuje wysoką samorozładowania, niewiele można zrobić, aby odwrócić działanie.